Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Produkcja seryjna S-350

Przemysł zbrojeniowy, 12 kwietnia 2019

Wiceminister obrony FR Aleksiej Kriworuczko poinformował, że 26 marca zakończyły się próby państwowe kompleksów obrony powietrznej S-350 Witjaź-PWO. Wówczas odbyły się ostatnie, pomyślne strzelania. Teraz rozpoczyna się produkcja seryjna nowych kompleksów.

Wyrzutnia 50P6A kompleksu S-350 (50R6A) Witjaź z 12 pociskami przeciwlotniczymi / Zdjęcie: NPO Ałmaz

Pierwsza partia kompleksów S-350 Witjaź będzie przeznaczona dla Ośrodka szkolnego WKS w obwodzie leningradzkim. Kolejne będą kierowane do jednostek operacyjnych. Mają w nich zastępować kompleksy S-300PS i Buk-M1-2.

S-350 to samobieżne kompleksy z wyrzutniami 50P6A umieszczonymi na podwoziach samochodowych. Wyrzutnia może być uzbrojona w 12 pocisków średniego zasięgu 9M100, mogących zwalczać cele aerodynamiczne i rakiety balistyczne lecące z prędkością do 4,8 m/s z odległości do 120 km,  i/lub pocisków małego zasięgu 9M96 o zasięgu 15 km. Z wyrzutniami współpracuje wielozadaniowy radiolokator 50N6A i punkt dowodzenia 50K6A. Dywizjon S-350 dysponuje 144 pociskami.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.