Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

3 ofiary katastrofy An-2 w Jakucji

Lotnictwo cywilne, 30 kwietnia 2009

Samolot leciał z Lenska do Maganu. Rozbił się 16 km od celu, w rejonie wioski Oj, krótko po północy, o 00:48 czasu lokalnego. Spadł na las i spłonął.

Rozbity dwupłatowiec An-2 nr rej. RF-00842, wyprodukowany w 1980, należał do ROSTO (Rossijskaja oboronnaja sportiwno-tiechniczeskaja organizacja DOSAAF). Przyczyny katastrofy nie są znane. Prawdopodobnie samolot zahaczył o linię wysokiego napięcia w locie przy słabej widoczności ziemi w czasie opadów śniegu.


Drukuj Góra