Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

65th Aggressor Squadron – reaktywacja

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 11 maja 2019

9 maja 2019 US Air Force ogłosiły decyzję o reaktywacji 65th Aggressor Squadron (65th AGRS). W związku z tym do Nellis AFB w Newadzie zostanie przebazowanych 11 samolotów F-35A. Wśród nich będzie 9 niezdatnych do walki F-35A z Eglin AFB na Florydzie. Tam mają je zaś zastąpić samoloty nowo wyprodukowane. Nowe samoloty mają trafić do Nellis po 2022.

Komputerowa wizja myśliwca 5. generacji F-35A w barwach typowych dla chińskich J-20 /J-31 / Ilustracja: FB – 57th Wing Commander

65th AGRS dezaktywowano we wrześniu 2014. Powodem były oszczędności budżetowe wynikające z sekwestracji. Reaktywacja ma być częścią większej inicjatywy zmierzającej do poprawy jakości szkolenia pilotów myśliwskich. Mają oni nauczyć się metod walki z myśliwcami piątej generacji.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.