Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piknik wojskowy w Katowicach

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, 21 maja 2019

18 maja na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach odbył się piknik wojskowy połączony z prezentacją umiejętności i wyposażenia służb mundurowych. Wydarzenie było zorganizowane w związku z obchodami 100-lecia wybuchu Powstań Śląskich.

/ Zdjęcia: ZM Bumar-Łabędy

W imprezie udział wzięły m.in. Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy i OBRUM. Stoiska obydwu spółek cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, jak i mediów.

Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy zaprezentowały czołg PT-91M2. W hołdzie bohaterom na wieży czołgu zostały zaprezentowane wizerunki postaci: Wojciecha Korfantego i Edmunda Romana Orlika. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.

Na podstawie informacji ZM Bumar-Łabędy
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.