Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pojazd opancerzony Goriec-SSN

Przemysł zbrojeniowy, Wojska specjalne, 24 maja 2019

OKB Tiechnika zaprezentowało na wystawie w Bałaszisze prototyp pojazdu opancerzonego Goriec-SSN. Powstał on na zamówienie Gwardii Narodowej FR. Teraz ma przejść testy poligonowe.

Goriec-SSN powstał na bazie podwozia samochodu ciężarowego 6x6 KamAZ-5350. Jest napędzany silnikiem o mocy 285 KM. Jego zasięg wynosi 1000 km. Opancerzenie chroni przed ostrzałem z wkm. Podłoga jest odporna na wybuchy min.

Zdjęcie: auto-mail.ru

Pojazd może przewozić do 12 w pełni wyekwipowanych żołnierzy jednostek specjalnych. Mogą oni w czasie jazdy prowadzić ogień przez otwory strzelnicze w burtach pojazdu. W obu burtach i z tyłu umieszczono drzwi. Na dachu rozmieszczono kamery umożliwiające dookólną obserwację otoczenia. Między kabiną załogi a kabiną umieszczono przedział na sprzęt specjalny.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.