Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Makieta śmigłowca Minoga

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 04 czerwca 2019

W Internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie pełnowymiarowej makiety śmigłowca Minoga (Ka-65). Prawdopodobnie zostało ono wykonane w hangarze AO Kamow w bazie lotniczo-doświadczalnej (LIiDB) AO Wiertalioty Rossii w Tomilino. Baza znajduje się w obwodzie moskiewskim.

Makieta śmigłowca Ka-65 Minoga, z oddzieloną częścią ogonową, w hangarze AO Kamow / Zdjęcie: aviaforum.ru

AO Kamow projektuje perspektywiczny śmigłowiec morski w ramach programu Minoga-EP na podstawie kontraktu z MO FR z 28 listopada 2014. Śmigłowiec, nieoficjalnie oznaczany jako Ka-65, ma być napędzany dwoma silnikami T7-117WK o maksymalnej mocy startowej 3000 KM produkcji AO Klimow.

Wizja wojskowego śmigłowca morskiego Ka-65 Minoga przedstawiona w 2016 przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu FR


Drukuj Góra