Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pokrywa z A-4 spadła na Las Vegas

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 07 czerwca 2019

Dzisiaj ok. 14:40 na budynek mieszkalny w północnym Las Vegas spadł duży metalowy przedmiot nieznanego pochodzenia. Po odbiciu się od dachu uderzył w samochód i opadł na chodnik. Policja, która przybyła na miejsce wydarzenia, ustaliła, że to pokrywa z samolotu. Podejrzewano, że odpadła od jednej z maszyn stacjonujących w pobliskiej Nellis AFB.

Pokrywa z samolotu A-4 Skyhawk, która spadła na dom mieszkalny w Las Vegas / Zdjęcie: twitter – MaxNeews

Wkrótce oświadczenie na temat wydarzenia wydało przedsiębiorstwo Draken International. Przyznało, że pokrywa odpadła od jego samolotu A-4 Skyhawk niedługo po starcie z bazy Nellis. Nie wiadomo, jak mogło do tego dojść.

Obsługa samolotu Douglas A-4 Skyhawk należącego do Draken International. Dotąd nie poinformowano, który z paneli takiego samolotu odpadł w czasie dzisiejszego lotu / Zdjęcie: Draken International

Nikomu nic się nie stało. Pokrywa spowodowała jedynie szkody materialne. Dochodzenie na temat przyczyn incydentu prowadzą specjaliści z bazy Nellis i FAA.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.