Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekordowy zysk Uralwagonzawod

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 08 czerwca 2019

Rosyjski producent pojazdów pancernych ogłosił skonsolidowane wyniki finansowe za 2018. Według raportu, przychody w 2018 wzrosły o 6,8% – do 135,5 mld rubli, koszty produkcji o 7,6% – do 99,23 mld rubli, a zysk brutto o 4,7% – do 39,27 mld rubli. Spółka podała, że to wynik dwóch lat prac nad restrukturyzacją przedsiębiorstwa, optymalizacją we wszystkich obszarach działaniach, w tym kosztów produkcji, zmniejszenia obciążenia długami i kosztów pożyczek.

Prezydent FR Władimir Putin w czasie zwiedzania Uralwagonzawodu w Niżnym Tagile / Zdjęcie: Uralwagonzawod

Udana była działalność nie tylko w obszarze wojskowym, ale i cywilna. W 2018 udział produkcji cywilnej w Uralwagonzawodzie w Niżnym Tagile wzrósł do 46%, a w całej korporacji – do 38%. W 2018 liczba pracowników wzrosła o 709 osób i wyniosła ponad 29 800. W 2017 i 2018, po długiej przerwie, indeksowano płace, a pracownicy terminowo otrzymywali wynagrodzenia, zwiększano niektóre świadczenia socjalne.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.