Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piper Malibu rozpadł się w powietrzu

Wypadki, Lotnictwo cywilne, 09 czerwca 2019

7 czerwca 2019 wczesnym popołudniem z lotniska Naples na Florydzie wystartował samolot Piper Malibu Mirage. Na jego pokładzie znajdował się pilot, 3 pasażerów i 2 psy. Lecieli do Easton w Maryland. Lot odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Ok. 13:45 czasu lokalnego, podczas lotu na wysokości ok. 8 km, samolot rozpadł się w powietrzu. Od kadłuba oddzieliły się skrzydła. Kadłub wszedł w nurkowanie i spadł na zalesiony teren w pobliżu Raleigh w Aventon w Karolinie Północnej. Skrzydła znaleziono w dużej odległości od niego.

Jedno ze skrzydeł Piper Malibu Mirage, który rozpadł się w czasie lotu nad Karoliną Północną. Znaleziono je w pobliżu Harrison Road niedaleko Rocky Mount / Zdjęcie: Rocky Mount TelegramDrugie ze skrzydeł znaleziono na podwórzu pobliskich zabudowań / Zdjęcie: via witn

Gdy znaleziono wrak, okazało się, że wszyscy lecący samolotem zginęli. Ofiary to mieszkańcy Florydy. Zostali zidentyfikowani jako 57-letni Gregory G. Boll, 48-letnia Evva Leigh Boll, 52-letnia Roberta Laquidara i 53-letni Felix Laquidara.

Rozbity samolot to jednosilnikowy Piper PA-46-350P Malibu Mirage (Meridian) – JetPROP DLX nr rej. N709CH, nr ser. 4636431/309. Należał do Gregory’ego G. Bolla.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.