Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Chile poszukuje następców Belli 206

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, 12 czerwca 2019

Servicio de Aviacion de la Armada de Chile (lotnictwo marynarki wojennej Chile) przystąpiło do procedury przyjmowania ofert na dostawę co najmniej 5 lekkich śmigłowców, które w tej formacji służą do treningu pilotów, patrolowania wybrzeża, misji poszukiwawczo-ratowniczych oraz lotów łącznikowych.

Bell 206B w barwach Servicio de Aviation de la Armada de Chile / Zdjęcie: Santiago Rivas   

Nowe wiropłaty zastąpić mają użytkowane obecnie Belle 206B (UH-57B), które w służbie są już nieprzerwanie od niemal półwiecza. Pierwszy z ośmiu znajdujących się w linii został dostarczony z USA do Chile w 1970.

Pod uwagę brane są: Bell 407 GXP lub GXi, Airbus H125 oraz Leonardo Helicopters AW119 Koala. Oczekuje się, że wszyscy trzej wytwórcy dostarczą do prób porównawczych swoje wiropłaty jak najszybciej.

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Florencii Lucero Heguy


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.