Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Spike LR dla Estonii

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 24 czerwca 2019

Podczas ceremonii, która odbyła się w zeszłym tygodniu w Tallinie, estońskie Ministerstwo Obrony Narodowej podpisała umowę wartości 40 mln euro z konsorcjum Eurospike (spółką joint venture Rafael Advanced Defense Systems, Diehl Defence i Rheinmettal Defence). Dotyczy ona dostawy przeciwpancernych pocisków kierowanych Spike LR, ich wyrzutni (ICLU) oraz obsługi posprzedażnej i  szkolenia personelu Maavägi (wojsk lądowych Estonii).

Estonia będzie 32. krajem użytkującym ppk rodziny Spike / Zdjęcie: Rafael

Estonia będzie 32. krajem na świecie i 19. w UE i NATO, użytkującym ppk rodziny Spike. Do tej pory odbiorcom na całym świecie dostarczono ponad 30 tys. ppk Spike, z czego odpalono ponad 5500, zarówno podczas szkolenia, jak i w warunkach bojowych.

Jesteśmy wdzięczni estońskiej armii […]. To zamówienie […] jest kolejnym złożonym przez państwo bałtyckie, po Łotwie i Litwie i tworzy ich wspólne zdolności oraz zapewnia interoperacyjność i możliwość wzajemnego wsparcia – powiedział Günter Lauer, dyrektor zarządzający Eurospike.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.