Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Podwójne złoto dla Aero Login

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 27 czerwca 2019

Przedstawiciele spółki Aero Login: Adam Januszko, Urszula Binda i Paweł Łuków vel Broniszewski odebrali na Silicon Valley International Invention Festival w Santa Clara Złoty Medal od organizatorów (Palexpo Geneva) oraz Złoty Medal z pierwszą nagrodę od Chińskiego Towarzystwa Wynalazców ( CAI) za wynalazek służący do wspomagania wykrywania niewybuchów (UXO) z użyciem systemów bezzałogowych oraz rozszerzonej rzeczywistości. / Zdjęcie: Aero Login

Opracowany system może być także używany w badaniach archeologicznych i geofizycznych. Nagroda to efekt ciężkiej pracy całego zespołu Aero Login, któremu należą się najwyższe słowa uznania. Nagroda to także motywator, który przyczyni się do zwiększenia wysiłków przy pracy nad systemami bezzałogowymi, ich wyposażeniem i oraz nowymi zastosowaniami.

Na podstawie informacji Aero Login


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.