Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czechy ograniczają loty Aerofłotu

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 02 lipca 2019

Rosyjskie linie lotnicze Aerofłot poinformowały, że władze lotnicze Czech anulowały zezwolenia na niektóre rejsy Aerofłotu na trasie Moskwa – Praga – Moskwa. Związane z tym zmiany wchodzą w życie od dzisiaj. Aerofłot musiał zrezygnować z lotów SU2010/2011, SU2014/2015, SU2016/2017 i SU2018/2019. Linie podały jednocześnie, że są technicznie i organizacyjnie przygotowane na kontynuowanie tych rejsów. W nowej sytuacji Aerofłot kontynuuje jedynie loty SU2012/2013 i SU2024/2025.

Zdjęcie: Aerofłot

Czesi nie podali przyczyn ograniczeń. Nie wiadomo, jak długo potrwa obecna sytuacja. Aerofłot ze swej strony proponuje pasażerom odwołanych lotów zmianę rezerwacji na innych przewoźników, lot innym rejsem Aerofłotu (w miarę możliwości), wymianę biletu na inną trasę do Europy lub anulowanie biletu bez żadnych kosztów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.