Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 777F dla ANA

Lotnictwo cywilne, 03 lipca 2019

Japońskie All Nippon Airways (ANA) wprowadziły do eksploatacji pierwszy samolot towarowy Boeing 777 Freighter, o nazwie Blue Jay, aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na transport ładunków w Azji i Ameryce Północnej. Przewoźnik odebrał samolot 24 maja w bazie na lotnisku Tokio-Haneda.

Boeing 777F pomoże zwiększyć zakres usług ANA i zapewni zdolność do bezpiecznego transportu niektórych typów ładunków / Zdjęcie: ANA

ANA złożyły zamówienie na parę Boeingów 777F w marcu 2018. Przewoźnik odebrał pierwszy samolot tego typu 24 maja w bazie na lotnisku Tokio-Haneda.

Nowy nabytek rozpoczął 2 lipca loty na trasie Tokio-Narita – Osaka-Kansai – Szanghaj-Pudong. Od 26 sierpnia będzie natomiast tego obsługiwać bezpośrednie loty z Tokio do Szanghaju, a od 27 października rozpocznie loty z Tokio do Chicago.

Boeing 777F jest specjalnie zaprojektowany do transportu dużych ładunków, od silników lotniczych i samochody po sprzęt do produkcji półprzewodników, a także towarów wymagających szczególnej uwagi, takich jak baterie litowe i farmaceutyki.

Obecnie flota cargo ANA składa się z tuzina Boeingów 767-300(F), w tym jednego -BCF, siedmiu -ERBCF i czterech -ERF, których wiek waha się od 13 do 30 lat.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.