Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolumbia otrzyma radary SBS-900

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 08 sierpnia 2019

Armada Nacional de la República de Colombia (marynarka wojenna Kolumbii) otrzyma cztery radary obserwacyjne Kelvin Hughes SBS-900. Urządzenia zostały zakupione przez Biuro ds. Narkotyków i Międzynarodowego Egzekwowania Prawa (INL) Departamentu Stanu USA i zostaną przekazane rządowi Kolumbii przed końcem 2019.

Radary SBS-900 mają wspomóc zwalczanie przemytu narkotyków z Kolumbii / Zdjęcie: Kelvin Hughes

Radiolokatory zostaną włączone w skład tzw. Sistema Integrado de Control de Tráfico y Vigilancia Marítima (SICTVM, zintegrowanego systemu nadzoru i obserwacji ruchu morskiego). SBS-900 będą zamontowane w miejscowościach Jurado, Bahia Solano, Pizarro i Isla Gorgona na wybrzeżach Pacyfiku. Są to główne miejsca, z których handlarze narkotyków wywożą z Kolumbii środki odurzające. Tereny te pokrywa dżungla i bagna, a liczne rzeki i wyspy dodatkowo utrudniają wykrywanie przemytników (Bogota zadaje cios FARC, 2013-03-18).

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Florencii Lucero Heguy


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.