Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe strzelby BAT

Przemysł zbrojeniowy, 08 sierpnia 2019

Amerykańskie Black Aces Tactical (BAT) zaprezentowało nowe modele strzelb gładkolufowych z serii Pro Series M w wersji samopowtarzalnej bądź powtarzalnej. Co ciekawe, można do nich dołączyć magazynki z rosyjskich strzelb Saiga-12, jeśli oferowane przez producenta 10-nabojowe magazynki są za małe … Dotychczas strzelby z magazynkami pojawiały się zwykle w formie AK lub AR.

Strzelby BAT są kompatybilne z magazynkami od strzelb Saiga-12. Do wyboru są 12-nabojowe magazynki pudełkowe bądź bębnowe o znacznie większej pojemności / Zdjęcie:  Black Aces Tactical

Nabywca może wybrać wersję z 470-mm bądź 610-mm lufą, osadzoną w łożu syntetycznym lub wykonanym z orzecha włoskiego. Strzelb można używać z amunicją 12/70 i 12/76, a ich komora zamkowa jest wykonana z aluminium. Dodatkowo w wariantach samopowtarzalnych zamontowano obustronną dźwignię przeładowania. Strzelba jest sprzedawana w zestawie z 5-nabojowym magazynkiem i zestawem czoków (częścią broni śrutowej montowaną przy wylocie lufy, która służy do zmniejszania bądź zwiększania rozrzutu śrutu).

Cena jak na warunki amerykanie nie jest zbyt wygórowana, ponieważ za wersję powtarzalną należy zapłacić 399 dolarów, a za samopowtarzalną 449 dolarów. Jeśli jednak zdecydujemy się na drewniane wykończenie, to cena wzrasta o 70 dolarów w pierwszym przypadku lub o 50 dolarów w drugim.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.