Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe strzelby BAT

Przemysł zbrojeniowy, 08 sierpnia 2019

Amerykańskie Black Aces Tactical (BAT) zaprezentowało nowe modele strzelb gładkolufowych z serii Pro Series M w wersji samopowtarzalnej bądź powtarzalnej. Co ciekawe, można do nich dołączyć magazynki z rosyjskich strzelb Saiga-12, jeśli oferowane przez producenta 10-nabojowe magazynki są za małe … Dotychczas strzelby z magazynkami pojawiały się zwykle w formie AK lub AR.

Strzelby BAT są kompatybilne z magazynkami od strzelb Saiga-12. Do wyboru są 12-nabojowe magazynki pudełkowe bądź bębnowe o znacznie większej pojemności / Zdjęcie:  Black Aces Tactical

Nabywca może wybrać wersję z 470-mm bądź 610-mm lufą, osadzoną w łożu syntetycznym lub wykonanym z orzecha włoskiego. Strzelb można używać z amunicją 12/70 i 12/76, a ich komora zamkowa jest wykonana z aluminium. Dodatkowo w wariantach samopowtarzalnych zamontowano obustronną dźwignię przeładowania. Strzelba jest sprzedawana w zestawie z 5-nabojowym magazynkiem i zestawem czoków (częścią broni śrutowej montowaną przy wylocie lufy, która służy do zmniejszania bądź zwiększania rozrzutu śrutu).

Cena jak na warunki amerykanie nie jest zbyt wygórowana, ponieważ za wersję powtarzalną należy zapłacić 399 dolarów, a za samopowtarzalną 449 dolarów. Jeśli jednak zdecydujemy się na drewniane wykończenie, to cena wzrasta o 70 dolarów w pierwszym przypadku lub o 50 dolarów w drugim.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.