Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwukolorowy subkompakt Mossberga

Przemysł zbrojeniowy, 09 sierpnia 2019

Mossberg, znany głównie ze swojej serii bardzo dobrze przyjętych na rynku strzelb gładkolufowych i karabinów, zaprezentował dwukolorową wersję swojego najnowszego subkompaktowego pistoletu MC1sc. Jego premiera miała miejsce na początku br. podczas targów SHOT Show.

MC1sc to bardzo mały pistolet do skrytego noszenia, zasilany amunicją kalibru 9 mm x 19 mieszczącą się w 6- lub 7-nabojowych przezroczystych magazynkach / Zdjęcie: Mossberg

Skryte noszenie MC1sc ułatwiają bardzo małe wymiary (159 x 109 x 26 mm) i masa (624 g z magazynkiem). Lufa pistoletu, długości 86 mm, została wykonana ze stali nierdzewnej pokrytej utwardzoną powłoką. Warto też zwrócić uwagę na system pozwalający na rozłożenie broni bez konieczności pociągnięcia za spust. Płaski język spustowy ze zintegrowanym bezpiecznikiem ma powiększoną osłone, dzięki czemu strzelanie w rękawiczkach nie będzie problemem. Równie istotnym aspektem są przyrządy celownicze, wyprofilowane tak, aby nie zaczepiały o odzież.

Nowy wariant MC1sc składa się z polimerowego szkieletu koloru czarnego i zamka ze stali nierdzewnej z matowym wykończeniem. Pistolet w tym wariancie kolorystycznym jest oferowany w dwóch wersjach różniących się bezpiecznikiem – pierwsza ma bezpiecznik zintegrowany z językiem spustowym, a druga bezpiecznik przetykowy. Sugerowana cena MC1sc w USA wynosi 421 dolarów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.