Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Elbit zbuduje wytwórnię bsl w Kazachstanie

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 14 sierpnia 2019

Izraelska spółka Elbit Systems poinformowała, że zawarła wieloletnią umowę na budowę w Kazachstanie wytwórni bsl. Jej lokalnym partnerem jest Kazakhstan Aviation Industry (KAI). To spółka Kazakhstan Engineering, JSC i Kamkor Management.

Podpisanie umowy na budowę w Kazachstanie wytwórni bsl między Kazakhstan Aviation Industry a Elbit Systems / Zdjęcie: KAI

Nowe zakłady mają nie tylko wytwarzać, ale i serwisować bsl Elbitu. Dostawy pierwszych potrzebnych do tego urządzeń mają rozpocząć się pod koniec 2019. Według źródeł IsraelDefense, jako pierwszy ma być w niej produkowany bsl Skylark.

KAI jako głównych odbiorców produkcji nowych zakładów wymienia rodzime ministerstwa: obrony, spraw wewnętrznych i rolnictwa, a także sektor gazowy i naftowy. W przyszłości możliwy będzie też eksport budowanych na licencji bsl. KAI ma wyłączność na używanie marki Elbit Systems w Kazachstanie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.