Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Luksusowy 1911 od Wilson Combat

Przemysł zbrojeniowy, 17 sierpnia 2019

Amerykański Wilson Combat wprowadza do sprzedaży nową serię pistoletów X-TAC Supergrade. To klony doskonale znanych pistoletów Colt 1911, które wyróżnia je bardzo wysoka jakość wykonania.

Wszystkie pistolety z serii X-TAC Supergrade będą wykonywane na zamówienie, a producent gwarantuje celność na poziomie do 1 / 1,5 cala na 25 jardów. Pierwsza wartość dotyczy wersji Full-Size, a druga krótszych modeli

Pistolety będą dostępne w czterech wariantach: Full-Size, Commander, Professional i Compact, zasilanych amunicją kalibru 11,43 x 23 mm / (.45 ACP), ale na zamówienie dostępne będą też wersje na 9 x 19 mm bądź .38 Super. Do modeli zasilanych amunicją 11,43 x 23 mm / (.45 ACP) dedykowane będą 8-nabojowe magazynki, nie licząc modelu Compact, w którym pojemność magazynka ograniczono do 7 nabojów.

Szkielety i zamki zostały wykonane ze stali, stąd masa pistoletów jest znacząca w porównaniu do innych, nowszych konstrukcji. Przykładowo masa rozładowanego pełnowymiarowego wariantu z 127-mm lufą wynosi 1151 g. Manipulatory, w postaci zwalniacza magazynka, zatrzasku zamka lub bezpiecznika, znajdują się niestety tylko po lewej stronie. O komfort podczas strzelania zadbają przeciwpoślizgowe okładziny X-TAC, których faktura nie jest aż tak nieprzyjemna dla dłoni, jak w części innych rozwiązań.

W podobnym stylu są też nacięcia na tylnej części zamka ułatwiające przeładowanie broni. Standardowo pistolet został wyposażony w szkieletowy spust i klasyczne przyrządy celownicze z muszką ze światłowodem. Oczywiście jest to tylko bazowa konfiguracja, ale wybór innych opcji drastycznie podnosi i tak już bardzo wysoką cenę – 4795 dolarów...


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.