Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa strzelba od American Tactical

Przemysł zbrojeniowy, 21 sierpnia 2019

American Tactical wprowadza do sprzedaży nową samopowtarzalną strzelbę gładkolufową MilSport AR 410 w kalibrze 36 (410). Sam design nowej konstrukcji jest dość pospolity, ponieważ mamy do czynienia z kolejną konstrukcją w formacie AR.

Producent twierdzi, że MilSport AR 410 to świetny wybór do polowania, sportu bądź po prostu strzelania rekreacyjnego, aczkolwiek w Polsce kaliber 36 nie jest tak popularny jak strzelby kalibru 12 / Zdjęcie: American Tactical

MilSport AR 410 charakteryzuje się lufą o długości 470 mm, a komora spustowa (zgodna ze standardem AR) wraz z komorą zamkową zostały wykonane z aluminium. Grzbietowa szyna montażowa wraz z 330-mm łożem w standardzie KeyMod zapewnia bardzo dużo miejsca na różnorakie akcesoria bądź celowniki. Warto też wspomnieć, że kolba jest regulowana w sześciu położeniach. Masa rozładowanego MilSport AR 410 to 2,95 kg.

Strzelba jest sprzedawana z 5-nabojowymi magazynkami, ale w sprzedaży są też magazynki o pojemności 15 nabojów. Cena 620 USD nie jest najniższą kwotą, biorąc pod uwagę brak zestawu czoków (należy je dokupić osobno za 100 USD).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.