Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

1911 z kolimatorem od Ed Brown

Przemysł zbrojeniowy, 21 sierpnia 2019

Amerykańska Ed Brown, znana ze swojej serii klasycznych, jak i zmodernizowanych wersji Colta 1911, wprowadza do sprzedaży model EVO-E9-LW. EVO-E9-LW jest wariantem 1911 na amunicję 9 x 19 mm z seryjnie zamontowanym miniaturowym kolimatorem Vortex Venom z plamką 6 MOA. Poza tym EVO-E9-LW charakteryzuje się szkieletem wykonanym z aluminium, dodatkowymi nacięciami z przodu zamka oraz trochę mniejszymi wymiarami od tradycyjnego Colt Combat Commander. Wymiary EVO-E9-LW przy 102-mm lufie to 191 x 152 x 22 mm, a masa rozładowanego pistoletu to 850 g.

Seria EVO obejmuje modele będące kompromisem pomiędzy bardzo wysoką jakością wykonania, a akceptowalną (jak na produkty klasy premium) ceną / Zdjęcie: Ed Brown

Niezmienione w stosunku do oryginału pozostały manipulatory (zwalniacz magazynka, zatrzask zamka i bezpiecznik) znajdujące się wyłącznie po lewej stronie, co dla leworęcznych strzelców będzie problematyczne (za dopłatą 200 USD można mieć bezpiecznik obustronny). Po innych wariantach 1911 odziedziczony został też charakterystyczny szkieletowy spust. Zasilanie odbywa się 9-nabojowych magazynków.

Cena EVO-E9-LW to 2895 USD, ale warto wspomnieć, że niektóre modele kultowego 1911 robione na zamówienie lub ewentualnie powstające w krótkich seriach (czas realizacji zamówienia to 180 dni) potrafią kosztować znacznie powyżej 3 tys. USD. Miłym dodatkiem jest dożywotnia gwarancja.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.