Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe okładziny FAB Defense do AK

Przemysł zbrojeniowy, 25 sierpnia 2019

Niedawno FAB Defense – izraelski producent znany ze swojej bogatej oferty akcesoriów zaprezentował nowe okładziny Vanguard w standardzie M-LOK dla karabinków z rodziny AK/AKM.

Tak samo jak w przypadku starszych okładzin z 4 szynami Picatinny także tutaj montaż jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych narzędzi / Zdjęcia: FAB Defense

Polimerowe okładziny są wyposażone od wewnątrz w osłonę termiczną, a na zewnątrz znajdziemy punkty montażowe w standardzie M-LOK. Po bokach mamy dwa poziomy punktów montażowych (2+3 punkty na stronę), na górze 2 punkty, a na spodzie 3. W zestawie z okładzinami dostajemy 3 odcinki uniwersalnych szyn montażowych (jedną długą i 2 krótkie), które można zamontować wedle uznania. Nie zabrakło też 2 gniazd na zaczep typu QD, jeśli ktoś chciałby korzystać z pasa nośnego.

Okładziny będą dostępne 3 kolorach: czarnym, oliwkowym bądź FDE za cenę 72 USD. Jest to ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto chciały skorzystać z dodatków M-LOK na platformie AK/AKM.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.