Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Druga generacja Havak Pro Hunter

Przemysł zbrojeniowy, 26 sierpnia 2019

Amerykański Seekins Precision zaprezentował ulepszoną odsłonę sztucerów serii Havak Pro Hunter. Na pierwszy rzut oka nowość wygląda identycznie jak stary model, ale znajdziemy tutaj trochę istotnych zmian. Polimerowe łoże zostało w nowej serii odchudzone, przez co masa sztucera zmalała do 3,18 kg. Ulepszeniu uległ też regulowalny mechanizm spustowy, którego fabryczny opór zmniejszył się do 1,13 kg. Na koniec pojawiły się warianty na amunicję kalibru .300 PRC, .338 Win. Mag. i 7 mm Rem. Mag.

Sztucery Havak Pro Hunter od Seekins Precision charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły

Sztucer Havak Pro Hunter PH2 zachował ryflowaną 610-mm lufę zakończoną gwintem pozwalającym na montaż np. tłumików dźwięku. Lufa została wykonana ze stali nierdzewnej, tak samo jak dodatkowo wypolerowany zamek wraz z komorą zamkową, na której zamontowano odcinek uniwersalnej szyny montażowej z pochyleniem 20 MOA.

Sztucer jest zasilany z 5-nabojowych magazynków Magpul PMAG w przypadku amunicji 6 mm Creedmoor, 6.5 mm Creedmoor lub .308 Winchester. W przypadku innych kalibrów zasilanie odbywa się z magazynków o pojemności 3 nabojów.

Sztucery Havak Pro Hunter PH2 są produkowane na zamówienie. Ich cena, niezależnie od kalibru, wynosi 1895 USD.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.