Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowość od Rock River Arms

Przemysł zbrojeniowy, 28 sierpnia 2019

Amerykański Rock River Arms zaprezentował ostatnio nowy budżetowy karabinek systemu AR LAR-15 RRAGE 3G przeznaczony dla strzelców sportowych.

LAR-15 RRAGE 3G jest standardową konstrukcją w systemie AR na amunicję kalibru .223 / 5,56x45 NATO, aczkolwiek nie znajdziemy tutaj dopychacza zamka / Ilustracja: Rock River Arms

Komora zamkowa wraz z komorą spustową i samonośne łoże w standardzie M-LOK, o długości 15 cali (381 mm), zostały wykonane z aluminium. Karabinek jest wyposażony w ciężką chromowaną lufę o długości 16 cali (406 mm) o skoku gwintu 1:9 i w jednostopniowy mechanizm spustowy. Masa karabinka wynosi 2,95 kg, a kolba jest regulowana w sześciu położeniach.

W cenie 820 USD otrzymujemy 30-nabojowy polimerowy magazynek, ale brakuje nawet najprostszych przyrządów celowniczych. Z tego powodu kupujący musi się zaopatrzyć w zestaw przyrządów celowniczych przystosowanych do montażu na grzbietowej szynie uniwersalnej. Warto wspomnieć, że lepsze karabinki wyczynowe potrafią kosztować nawet kilkukrotnie więcej.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.