Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne nowe gogle z PCO

Imprezy branżowe, Wojska specjalne, Przemysł zbrojeniowy, 05 września 2019

Na stoisku PCO można zobaczyć prezentowane, jeszcze nieoficjalnie, gogle noktowizyjne nowej generacji. Gogle otrzymały nazwę MZN-1, czyli Modułowy Zestaw Noktowizyjny, powstały przy ścisłej współpracy z obecnymi i byłymi żołnierzami jednostek wojsk specjalnych. MZN-1 jest przeznaczony do realizacji następujących funkcji:

- monokulara noktowizyjnego, gogli noktowizyjnych (a w przyszłości termowizyjnych i SWIR),
- przystawki noktowizyjnej montowanej przed celownikiem typu DCM-1 Szafir na szynie broni,
- przystawki mocowanej przed urządzeniami typu lunety obserwacyjnej, aparatu etc.,
- rejestracji obrazu.

Wszystkie powyższe funkcje miałyby być realizowane przy zachowaniu kluczowych cech ergonomicznych, takich jak przegubowe mocowanie monokularów, umożliwiające ich odchylanie, wyłącznik automatyczny oraz pozostałe cechy, którymi charakteryzują się dotychczasowe wyroby PCO. Przewidywane rozpoczęcie produkcji seryjnej i dostaw MZN-1 to II połowa 2020.


Drukuj Góra