Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DSEI 2019: Oferta Grupy WB

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 11 września 2019

Grupa WB na największych na świecie targach zbrojeniowych DSEI 2019 w Londynie prezentuje Zintegrowany System Zarządzania Walką TOPAZ, amunicję krążącą WARMATE oraz system dowodzenia i obserwacji dla indywidualnego żołnierza U-GATE wraz z radiostacją definiowaną programowo COMP@N.

Stoisko Grupy WB na targach DSEI 2019 / Zdjęcie: Grupa WB

Zintegrowany system zarządzania walką TOPAZ, zaprojektowany przez Grupę WB, to kompleksowe i modularne rozwiązanie systemowe, które zapewnia dowódcom na każdym szczeblu dowodzenia pełną kontrolę nad sytuacją na polu walki, umożliwiając szybsze podejmowanie decyzji i reagowanie.

System ułatwia zarządzanie polem bitwy na każdym poziomie dowodzenia, umożliwia analizę w czasie rzeczywistym informacji uzyskanych z systemów rozpoznania i obserwacji oraz zapewnia precyzyjne uderzenie za pomocą dostępnych systemów amunicji. W połączeniu z cyfrowym pokładowym zestawem urządzeń łączności wewnętrznej FONET, umożliwia kontrolę wszystkich zasobów logistycznych, w tym zapasów amunicji i stanu technicznego pojazdów przez dowódcę.

Na stoisku Grupy WB zwiedzający mogą również zobaczyć amunicję krążącą WARMATE – obecnie rodzina ta obejmuje 6 różnych wersji amunicji służących do różnych misji, w zależności od rodzaju zainstalowanej głowicy. WARMATE używany jest z powodzeniem przez polskie oraz zagraniczne siły zbrojne i może odgrywać kluczową rolę na przyszłym polu walki. WARMATE może być użytkowany jako samodzielny system, przenoszony bądź przewożony przez pododdział wojsk lądowych lub specjalnych.

Z dumą prezentujemy nasze sprawdzone produkty i technologię na DSEI 2019. Rozwijamy naszą działalność na rynku zagranicznym i dzięki obecności w Londynie jesteśmy przekonani, że możemy jeszcze bardziej przyspieszyć nasz rozwój – powiedział prezes Grupy WB Piotr Wojciechowski.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.