Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

DSEI 2019: Oferta Grupy WB

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 11 września 2019

Grupa WB na największych na świecie targach zbrojeniowych DSEI 2019 w Londynie prezentuje Zintegrowany System Zarządzania Walką TOPAZ, amunicję krążącą WARMATE oraz system dowodzenia i obserwacji dla indywidualnego żołnierza U-GATE wraz z radiostacją definiowaną programowo COMP@N.

Stoisko Grupy WB na targach DSEI 2019 / Zdjęcie: Grupa WB

Zintegrowany system zarządzania walką TOPAZ, zaprojektowany przez Grupę WB, to kompleksowe i modularne rozwiązanie systemowe, które zapewnia dowódcom na każdym szczeblu dowodzenia pełną kontrolę nad sytuacją na polu walki, umożliwiając szybsze podejmowanie decyzji i reagowanie.

System ułatwia zarządzanie polem bitwy na każdym poziomie dowodzenia, umożliwia analizę w czasie rzeczywistym informacji uzyskanych z systemów rozpoznania i obserwacji oraz zapewnia precyzyjne uderzenie za pomocą dostępnych systemów amunicji. W połączeniu z cyfrowym pokładowym zestawem urządzeń łączności wewnętrznej FONET, umożliwia kontrolę wszystkich zasobów logistycznych, w tym zapasów amunicji i stanu technicznego pojazdów przez dowódcę.

Na stoisku Grupy WB zwiedzający mogą również zobaczyć amunicję krążącą WARMATE – obecnie rodzina ta obejmuje 6 różnych wersji amunicji służących do różnych misji, w zależności od rodzaju zainstalowanej głowicy. WARMATE używany jest z powodzeniem przez polskie oraz zagraniczne siły zbrojne i może odgrywać kluczową rolę na przyszłym polu walki. WARMATE może być użytkowany jako samodzielny system, przenoszony bądź przewożony przez pododdział wojsk lądowych lub specjalnych.

Z dumą prezentujemy nasze sprawdzone produkty i technologię na DSEI 2019. Rozwijamy naszą działalność na rynku zagranicznym i dzięki obecności w Londynie jesteśmy przekonani, że możemy jeszcze bardziej przyspieszyć nasz rozwój – powiedział prezes Grupy WB Piotr Wojciechowski.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.