Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Fair 2009

Lotnictwo cywilne, Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 29 maja 2009

W dniach 29-30 maja 2008 odbywa się III edycja wystawy Wszystko dla Lotnictwa AIR FAIR 2009, organizowana przez Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy.

Delegacja przedstawicieli SZ i MON w trakcie zwiedzania wystawy Air Fair 2009. Na pierwszym planie min. Zenon Kosiniak-Kamysz / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Na wystawie swoje wyroby i możliwości zaprezentowały czołowe przedsiębiorstwa branży lotniczej z Polski i zagranicy. Patronat nad wystawą objęli minister obrony narodowej Bogdan Klich, Prezydent Miasta Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, oraz Prezes Aeroklubu Polskiego Edward Makula. Po uroczystym otwarciu wystawę zwiedziła delegacja wysokich rangą oficerów Sił Zbrojnych i przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej pod przewodnictwem podsekretarza stanu ds. uzbrojenia i modernizacji technicznej Zenona Kosiniaka-Kamysza.

Widok na halę wystawową Air Fair 2009 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Pierwszego dnia wystawy, który przeznaczony był dla VIP, reprezentantów przemysłu i wojska, odbyły się liczne spotkania i konferencje. Polska Akademia Jakości CERT wręczyła certyfikat ISO przedsiębiorstwu PPHU ARPOL z Bydgoszczy. Drugiego dnia podwoje wystawy będą otwarte dla szerokiej publiczności.

Oprócz stoisk przygotowanych przez wystawców można zobaczyć ekspozycję statyczną wojskowych i cywilnych statków powietrznych oraz prezentację przygotowaną przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, w ramach której pokazano m.in. sprzęt wojskowy używany przez polskie kontyngenty wojskowe za granicą. Policja zaprezentowała natomiast sprzęt specjalny i pokaz dotyczący bezpieczeństwa.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.