Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny rekord Globala 7500

Lotnictwo cywilne, 10 października 2019

Jeden z przedseryjnych odrzutowców klasy biznes Bombardier Global 7500 (zn. rej. N750GX) wykonał 6 października przelot non-stop długości 15 230 km. Samolot wystartował z Sydney w Australii i wylądował w Detroit w stanie Michigan.

Według oficjalnych danych zasięg Globala 7500 to 14 260 km / Zdjęcie: Bombardier

Według oficjalnych danych zasięg Globala 7500 to 14 260 km. Poprzedni rekord długości lotu bez międzylądowania dla tego samolotu, wynoszący nieco ponad 15 tys. km, został ustanowiony w marcu br.

Dotychczas kanadyjskie przedsiębiorstwo dostarczyło użytkownikom 11 Globali 7500. Plan zakłada przekazanie 15-20 odrzutowców w roku bieżącym i ok. 40 samolotów w 2020 (Rekordowy przelot Globala 7500, 2019-03-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.