Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

AUSA 2019: Usługi wywiadowcze dla US Army

Imprezy branżowe, Wojska lądowe, 16 października 2019

US Army (Wojska Lądowe Stanów Zjednoczonych Ameryki) przyznały kontrakt wartości 437 mln USD, którego przedmiotem jest zapewnienie wsparcia w zakresie pozyskiwania informacji rozpoznawczych z jawnych źródeł. Usługi mają być świadczone na rzecz zatwierdzonych partnerów US Army oraz dowództwa odpowiedzialnego za rozpoznanie i bezpieczeństwo (Army Intelligence & Security Command – INSCOM).

/ Ilustracja: BAE Systems

Zlecenie zostało przyznane w trybie określonym przez Administrację Generalną Służb (GSA) na mocy procedury OASIS. Bezpośrednio w imieniu US Army usługi zamówiło będące częścią GSA Centrum Zarządzania i Integracji Informatycznych Systemów Federalnych (FEDSIM).

Na mocy zawartej umowy BAE Systems zapewni wskazanym przez US Army podmiotom usługi związane z Open Source Intelligence w oparciu o źródła publicznie dostępne. Zlecenie obejmuje szkolenie personelu INSCOM, opracowanie i przekazanie mu stosownych procedur oraz rekomendacji a także ocenę i wdrożenie nowo pojawiających się zdolności. Ponadto usługodawca stworzy i będzie zarządzał bezpiecznym środowiskiem chmury danych, obsługującym wymienione działania.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.