Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AUSA 2019: Usługi wywiadowcze dla US Army

Imprezy branżowe, Wojska lądowe, 16 października 2019

US Army (Wojska Lądowe Stanów Zjednoczonych Ameryki) przyznały kontrakt wartości 437 mln USD, którego przedmiotem jest zapewnienie wsparcia w zakresie pozyskiwania informacji rozpoznawczych z jawnych źródeł. Usługi mają być świadczone na rzecz zatwierdzonych partnerów US Army oraz dowództwa odpowiedzialnego za rozpoznanie i bezpieczeństwo (Army Intelligence & Security Command – INSCOM).

/ Ilustracja: BAE Systems

Zlecenie zostało przyznane w trybie określonym przez Administrację Generalną Służb (GSA) na mocy procedury OASIS. Bezpośrednio w imieniu US Army usługi zamówiło będące częścią GSA Centrum Zarządzania i Integracji Informatycznych Systemów Federalnych (FEDSIM).

Na mocy zawartej umowy BAE Systems zapewni wskazanym przez US Army podmiotom usługi związane z Open Source Intelligence w oparciu o źródła publicznie dostępne. Zlecenie obejmuje szkolenie personelu INSCOM, opracowanie i przekazanie mu stosownych procedur oraz rekomendacji a także ocenę i wdrożenie nowo pojawiających się zdolności. Ponadto usługodawca stworzy i będzie zarządzał bezpiecznym środowiskiem chmury danych, obsługującym wymienione działania.


Drukuj Góra