Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Premia zamawia Dreamlinery

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 31 października 2019

Południowokoreański przewoźnik Air Premia zobowiązał się do zakupu pięciu Boeingów 787-9 Dreamliner w ramach transakcji o wartości 1,4 mld USD, według cen katalogowych. Producent nie określił harmonogramu ich dostaw, ponieważ zobowiązanie nie zostało jeszcze sfinalizowane.

Boeing 787-9 Dreamliner w barwach linii Air Premia / Ilustracja: Boeing

Na początku bieżącego roku przewoźnik z Seulu poinformował, że zamierza nabyć dziesięć 787-9 w ciągu 5 lat, z czego pięć ma zostać wypożyczonych. W kwietniu linie podpisały umowę dzierżawy trzech Dreamlinerów z Air Lease Corporation.

Air Premia planuje rozpocząć działalność we wrześniu 2020. Początkowo towarzystwo oferować będzie loty do miast w Azji, a w 2021 zamierza uruchomić loty do Los Angeles i San Jose.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.