Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

S-100 dla Tajlandii

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, 05 listopada 2019

Austriacka spółka Schiebel wygrała przetarg na dostawę bezzałogowego śmigłowca Camcopter S-100 dla Kongthap Ruea (Królewskiej Marynarki WojennejTajlandii). Umowę dotyczącą tej kwestii sfinalizowali dyrektor generalny Schiebela, Hannes Hecher i dyrektor generalny ds. zakupów Kongthap Ruea adm. Prachachart Sirisawat.

/ Zdjęcie: Schiebel

Bezzałogowiec zostanie w 2020 rozmieszczony w dystrykcie Pakphanang, w prowincji Nakhon Si Thammarat i będzie także operował z pokładów fregat Kongthap Ruea, wykonując zadania wywiadu, obserwacji i rozpoznania na lądzie i morzu. Wsparcie logistyczne zapewni mu MoraThai Defense Company Ltd z Bangkoku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.