Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy Wizz Aira

Lotnictwo cywilne, 05 listopada 2019

Na przełomie października i listopada linie Wizz Air uruchomiły połączenia na nowych trasach z Gdańska, Katowic, Wrocławia i Warszawy.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław – Krystian Januszewicz

Jako pierwsze, 29 października, zainaugurowano loty z Warszawy do Ramon w Izraelu, które odbywać się będą we wtorki, czwartki i soboty. Natomiast 1 listopada węgierski przewoźnik rozpoczął rejsy z Gdańska do Molde i z Wrocław      ia do Odessy (w poniedziałki i w piątki). 2  listopada wykonano pierwszy lot z Katowic do Odesy (wtorki, soboty), a 4 listopada – z Gdańska do Odessy (poniedziałki, piątki).                              

Paulina Gosk, Corporate manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: Z ogromną radością uruchamiamy nowe trasy z Polski łączące Gdańsk, Katowice i Wrocław z Odessą, Gdańsk z norweskim  Molde oraz Warszawę z izraelskim miastem Ramon. To doskonała okazja dla naszych pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać nowe miejsca na mapie Europy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.