Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odprawa Emirates w porcie ... morskim

Lotnictwo cywilne, 14 listopada 2019

Linie Emirates otworzyły pierwszy terminal odpraw poza lotniskiem, który zapewni wygodną przesiadkę pasażerom statków rejsowych. Stanowiska odprawy Emirates znajdujące się w porcie morskim w Dubaju (Port Rashid) umożliwią pasażerom opuszczającym pokład statku odprawić się przed lotem Emirates w tym samym miejscu.

W terminalu Emirates w Port Rashid znajduje się osiem stanowisk odprawy / Zdjęcie: Emirates

Nowa usługa umocni pozycję Dubaju wśród najlepszych kierunków rejsów morskich na całym świecie, zapewniając jednocześnie pasażerom Emirates jeszcze większą wygodę. Dzięki możliwości dokonania bezpłatnej odprawy przed lotem w porcie, do którego zawinął statek, podróżni mogą zwiedzić Dubaj bez bagażu, po czym udać się bezpośrednio na swój lot na lotnisko.

W terminalu Emirates w Port Rashid znajduje się osiem stanowisk, przy których pracownicy przewoźnika będą przyjmować bagaże pasażerów i wydawać im karty pokładowe do 4 h przed odlotem. Punkt będzie czynny w sezonie żeglugowym od października do kwietnia. Szacuje się, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy Port Rashid przyjmie 198 statków rejsowych, a około 280 tys. pasażerów przesiądzie się stamtąd do samolotów Emirates.

Terminal uzupełni wprowadzoną w zeszłym roku usługę Home Check-in, która za opłatą pozwala pasażerom Emirates odprawić się przed lotem z dowolnego miejsca na terenie Dubaju. Oprócz tego Emirates oferują klientom usługę konsjerża, który zaopiekuje się ich bagażami na lotnisku.

Pasażerowie Emirates przylatujący do Dubaju, którzy chcieliby zwiedzić miasto, mogą skorzystać z przechowalni bagażu. Emirates oferują także usługę Home Delivery, w ramach której bagaże są odbierane, kierowane do kontroli celnej, a następnie dostarczane pasażerom, zapewniając większy komfort podróży (Dodatkowe loty Warszawa-Dubaj, 2019-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.