Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy H145 w Grecji

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 listopada 2019

Spółka Airlift odebrała pierwszy śmigłowiec H145, stając się pierwszym greckim użytkownikiem tego typu wiropłata. Wiropłat będzie używany głównie do transportu VIP-ów.

Nowy H145 jest piątym śmigłowcem Airbusa, który dołączy do floty Airlift / Zdjęcie: Airbus – Christian Keller

Założone w 1999 towarzystwo Airlift było pionierem na rynku usług śmigłowcowych w Grecji i zyskało renomę dzięki jakości i bezpieczeństwu wykonywanych operacji lotniczych. Nowy H145 jest piątym śmigłowcem Airbusa, który dołączy do floty Airlift, składającej się z H125, H130 i H135.

Działając w Grecji od prawie 20 lat, cieszymy się, że jako pierwsi zaczniemy eksploatację H145 w naszym kraju. Doceniamy wszechstronność H145, pozwalającą wykonywać różnego rodzaju misje, a także przestronną i wygodną kabinę, z której powinni być zadowoleni nasi klienci – powiedział Alexandros Papadospyridakis, prezes Airlift.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.