Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakończono dostawy afgańskich MD 530F

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 26 listopada 2019

Koncern MD Helicopters poinformował o zakończeniu dostaw śmigłowców rozpoznawczo-uderzeniowych MD 530F Cayuse Warrior dla wojsk lotniczych Afganistanu.

Załadunek afgańskich MD 530F na pokład Boeinga 747 / Zdjęcie: MD Helicopters

Ostatnia partia pięciu wiropłatów została wysłana z lotniska Mesa-Gateway w Arizonie w ładowni Boeinga 747. MD 530F dotarły do Kandaharu 27 października br. Tam śmigłowce zostały ponownie zmontowane i weszły do eksploatacji. Wszystkie prace wykonano w ciągu niecałych 10 dni.

Obecnie wojska lotnicze Afganistanu mają na stanie 60 MD 530F, używanych do zadań szkoleniowych i bojowych (Ulepszone MD530F dla Afganistanu , 2018-09-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.