Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AH-1S dotarły na Filipiny

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 29 listopada 2019

Hukbong Himpapawid ng Pilipinas (wojska lotnicze Filipin) odebrały dwa śmigłowce uderzeniowe AH-1S Cobra, podarowane im przez rząd Jordanii.

Jeden z jordańskich śmigłowców AH-1S Cobra podczas ćwiczeń Bright Star '85 / Zdjęcie: USAF

Hermogenes Esperon, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego i były szef sztabu sił zbrojnych, potwierdził w mediach społecznościowych, że wiropłaty, w nowym szarym kamuflażu, przybyły do kraju w ładowni rosyjskiego samolotu transportowego An-124, który wylądował w bazie lotniczej Clark 26 listopada.

Teraz AH-1S zostaną ponownie zmontowane i przejdą serię prób w locie. Wojsko oczekuje, że ich eksploatacja rozpocznie się już w grudniu. W kwietniu br. prezydent Rodrigo Duterte powiedział, że Jordania może oferować Filipinom więcej śmigłowców uderzeniowych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.