Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A340-600 dla Plus Ultra

Lotnictwo cywilne, 29 listopada 2019

Hiszpański przewoźnik Plus Ultra otrzymał pierwszego z trzech Airbusów A340-600, których użyje do zwiększenia oferowania na trasach do Ameryki Łacińskiej.

Pierwszy A340-600, który trafił do floty hiszpańskich linii Plus Ultra / Zdjęcie: Plus Ultra

Samoloty te, przystosowane do przewozu 376 pasażerów w konfiguracji dwuklasowej były wcześniej eksploatowane przez Etihad Airways i zostały wydzierżawione od European Aviation. Pierwszy (zn. rej. EC-NFP) został dostarczony do Madrytu w malowaniu nowego uzytkownika, a pozostałe dwa (EC-NFO i EC-NFQ) zostaną przekazane wkrótce.

Nowe nabytki dołączą do floty czterech A340-300, przy pomocy których Plus Ultra obsługuje loty z Madrytu do Caracas, Limy, Quito i Guayaquil oraz z Teneryfy do Caracas. Niedawno hiszpańskie towarzystwo uzyskało zezwolenia na wykonywanie lotów do Kolumbii i ujawniło plany uruchomienia połączeń do Argentyny, Chile, Kuby, Meksyku, Panamy i Tajlandii.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.