Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Symulator Su-30MK2 w Wenezueli

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 30 listopada 2019

27 listopada prezydent Wenezueli Nicolas Maduro otworzył oficjalnie ośrodek wyposażony w symulator myśliwca wielozadaniowego Su-30MK2. Ośrodek umiejscowiono w bazie im. Lieutenanta Luis del Valle Garcia pod Barceloną. Urządzenia dostarczyła i zmontowała Kompania Suchoj przy współpracy z przedsiębiorstwem CAVIM, które w realizacji kontraktu reprezentowało stronę wenezuelską. Rosyjskim pośrednikiem był Rosoboroneksport.

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro w czasie uroczystości oficjalnego otwarcia ośrodka wyposażonego w symulator myśliwca wielozadaniowego Su-30MK2 / Zdjęcie: Twitter – nicolasmaduro

Nowy symulator ma służyć do szkolenia pilotów wcześniej kupionych przez Wenezuelę myśliwców wielozadaniowych Su-30MK2. Zapewnia warunki maksymalnie zbliżone do rzeczywistego lotu. Można z jego wykorzystaniem bezpiecznie ćwiczyć zachowanie w nietypowych i niebezpiecznych sytuacjach.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.