Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sky zamawia A321XLR

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 grudnia 2019

Chilijskie niskokosztowe towarzystwo Sky zamówiło 10 Airbusów A321XLR. Flota nowych samolotów pozwoli nam zwiększyć naszą ofertę tras międzynarodowych i dalekodystansowych [...[. Teraz pasażerowie mogą cieszyć się z nowych i bardzo atrakcyjnych miejsc docelowych i najnowocześniejszych samolotów na rynku – powiedział dyrektor generalny Sky Holger Paulmann.

A321XLR pozwolą na rozbudowanie siatki połączeń Sky / Ilustracja: Airbus

Cieszymy się, że Sky wybrały A321XLR do dalszego zwiększania swojej floty samolotów Airbusa. A321XLR pozwoli im zaoferować nowe miejsca docelowe, takie jak bezpośrednie loty z Santiago w Chile do Miami w USA – dodał prezes Airbus Latin America Arturo Barreira.

Według najnowszej prognozy rynku Airbusa, Ameryka Łacińska będzie potrzebować 2700 nowych samolotów w ciągu najbliższych 20 lat. Ruch pasażerski w Ameryce Łacińskiej podwoił się od 2002 i oczekuje się, że będzie nadal rósł w ciągu następnych dwóch dekad.

W ciągu kolejnych 20 lat w Ameryce Łacińskiej konieczne będzie przeszkolenie 47 550 nowych pilotów i 64 160 techników. Aby zaspokoić tę potrzebę, Sky wybrało Airbusa jako organizatora szkoleń, które będą realizowane w nowym ośrodku w Chile, z użyciem kompleksowego symulatora lotu.

Linie Sky są klientem Airbusa od 2010. Obecnie flota przewoźnika składa się z 9 A319 i 14 A320neo, które operują na trasach łączących Chile z Argentyną, Brazylią, Peru i Urugwajem.. Portfel zamówień obejmuje, oprócz wspomnianych na wstępie A321XLR, także 13 A231neo.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.