Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Congo Airways zamawiają E175

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 11 grudnia 2019

Embraer i Congo Airways podpisały umowę zakupu dwóch samolotów komunikacji regionalnej E175, z prawem zakupu kolejnych dwóch. Łączna wartość transakcji, w przypadku wykorzystania opcji, wyniesie 194,4 mln USD.

E175 w barwach Congo Airways / Ilustracja: Embraer

Samoloty zostaną skonfigurowane w układzie dwuklasowym i pomieszczą 76 pasażerów, w tym 12 w klasie biznes. Dostawy E715 Congo Airways dla rozpoczną się w czwartym kwartale 2020.

Nowe odrzutowce zastąpią używane obecnie samoloty turbośmigłowe i pozwolą nam obsługiwać trasy zarówno w Demokratycznej Republice Konga, jak i regionalne, do państw Afryki Zachodniej, Środkowej i Południowej, z naszego węzła w Kinszasie – powiedział prezes Congo Airways Desire Bantu.

Wspaniale jest powitać kolejną linię lotniczą w rodzinie operatorów Embraerów, szczególnie w Afryce, gdzie zapotrzebowanie na podróże regionalne rośnie – dodał wiceprezes Embraera ds. sprzedaży w Afryce i na Bliskim Wschodzie Raul Villaron.

Congo Airways eksploatują obecnie 2 Airbusy A320 i 2 Bombariery Dash 8-Q400. Ich siatka obejmuje 10 portów w kraju oraz w Kamerunie i RPA.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.