Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsza partia haubic Koalicja-SW

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 17 grudnia 2019

Wchodzące w skład koncernu Uralwagonzawod zakłady Uraltransmasz z Jekaterynburga zakończyły produkcję pierwszej, doświadczalnej partii samobieżnych haubic 2S35 Koalicja-SW. W 2020 mają zakończyć się ich próby państwowe. Równolegle Uraltransmasz będzie rozwijać produkcję seryjną haubic tego typu.

Pierwsza doświadczalna partia samobieżnych haubic 2S35 Koalicja-SW rozpocznie próby państwowe w 2020 / Zdjęcie: MO FR

Haubica 2S35 Koalicja-SW została zaprojektowana przez CN-II Buriewiestnik z Niżniego Nowogrodu. Jej podstawowe uzbrojenie stanowi armata 2A88 kal. 152 mm. Szybkostrzelność haubicy przekracza 10 strz. na minutę. Dodatkowym uzbrojeniem jest zdalnie sterowana wieża z km Kord. Według planów rosyjskich wojsk lądowych, w kolejnych wersjach Koalicja-SW ma być robotyzowana.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.