Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Su-57 ponownie w Syrii

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 18 grudnia 2019

Naczelnik Sztabu generalnego Sił Zbrojnych FR gen. armii Walerij Gierasimow poinformował, że wielozadaniowe myśliwce 5. generacji Su-57 po raz drugi zostały przetestowane w warunkach bojowych nad Syrią. Mówił o tym wczoraj podczas spotkania z zagranicznymi attaché w Moskwie. Testy miały zakończyć się sukcesem. Gierasimow nie podał, kiedy wydarzenie miało miejsce.

Jedno ze zdjęć satelitarnych, które opublikowano po pierwszym pobycie rosyjskich Su-57 w bazie Hmejmim w Syrii / Zdjęcie: ISI

Poprzednie testy Su-57 nad Syrią odbyły się na początku 2018. Ich pobyt w bazie Hmejmim zaobserwowano w dniach 21-23 lutego. W testach wykorzystano wówczas egzemplarze nr T-50-9 i T-50-11.

Rosyjskie media zwracają uwagę na to, że w Internecie nie pojawiły się dotąd żadne informacje o pobycie Su-57 w Hmiejmim. Być może jest to spowodowane wcześniejszym zbudowaniem wzmocnionych hangarów, w których ukryto samoloty przed satelitami obserwacyjnymi.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.