Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Armenia odebrała kompleksy Tor-M2MK

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 22 grudnia 2019

Premier Armenii Nikol Paszinian poinformował wczoraj, że jego państwo odebrało partię rosyjskich rakietowych kompleksów przeciwlotniczych krótkiego zasięgu 9K331MKM Tor-M2MK. Kompleksy przybyły na pokładzie samolotu transportowego Ił-76TD armeńskich wojsk lotniczych. Wyrzutnie rakietowe umieszczono na podwoziach ciężarówek 8x8 KamAZ-63501.

Wyładunek pojazdu kompleksu przeciwlotniczego krótkiego zasięgu 9K331MKM Tor-M2MK z samolotu transportowego Ił-76TD armeńskich wojsk lotniczych / Zdjęcie: via Nikol Paszinian

Premier Paszinian nie ujawnił liczby otrzymanych przez Armenię kompleksów, zasłaniając się tajemnicą państwową. Podkreślił jednak, że chodzi uzbrojenie fabrycznie nowe. Opublikował też na Facebooku zdjęcia z rozładunku i przeglądu w jednostce wojskowej, która odebrała Tory. Widać na nich również otrzymane wcześniej przenośne kompleksy przeciwlotnicze 9K333 Wierba.

Pojazdy z komponentami kompleksu przeciwlotniczego krótkiego zasięgu 9K331MKM Tor-M2MK podczas pokazu dla premiera Armenii Nikoli Pasziniana / Zdjęcie: via Nikol Paszinian


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.