Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze S-350 przekazane MO FR

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 23 grudnia 2019

Koncern WKO Ałmaz-Antiej poinformował o przekazaniu pierwszej partii kompleksów obrony powietrznej S-350 Witjaź Ministerstwu obrony FR. Nastąpiło to wczoraj na poligonie Kapustin Jar w obwodzie astrachańskim. Wcześniej zakończyły się próby państwowe kompleksu. Uczestniczyły w nich statki powietrzne WKS FR.

Wyrzutnia kompleksu S-350 Witjaź opuszcza halę produkcyjną / Zdjęcie: WKO Ałmaz-Antiej

Przeciwlotniczy rakietowy kompleks średniego zasięgu S-350 Witjaź jest przeznaczony zarówno do zwalczania celów aerodynamicznych, jak i balistycznych. Ma zastąpić kompleksy S-300PS i Buk-M1-2. Kompleks składa się z wyrzutni 50P6A, wielozadaniowej stacji radiolokacyjnej 50N6A i punktu dowodzenia 50K6A, rozmieszczonych na podwoziach BAZ. W każdej wyrzutni znajduje się 12 pocisków rakietowych samonaprowadzających się radiolokacyjnie, w tym 9M96/9M96E (z kompleksu S-400) i/lub 9M100, o zasięgu 120, 40 i 15 km.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.