Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Archery dla marynarki Indonezji

Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, 25 grudnia 2019

20 grudnia 2019 Pusat Penerbangan Angkatan Laut (PUSPENERBAL, indonezyjska Marynarka Wojenna) odebrała 5 samolotów Piper PA-28-181 Archer DX. Uroczystość odbyła się w morskiej stacji lotniczej Juanda w Surabaya. Samoloty trafiły do Skuadron Udara 200 (SkU200).

5 samolotów Piper PA-28-181 Archer DX podczas uroczystości przekazania Pusat Penerbangan Angkatan Laut, która odbyła się w morskiej stacji lotniczej Juanda w Surabaya / Zdjęcie: MO Indonezji

Samoloty będą bazować w Tanjung Pinang / Raja Haji Fisabilillah. Archery DX przekazane SkU200 noszą numery seryjne T-2701 do T-2705. Wcześniej ich obsługi – 5 pilotów i 6 techników, przeszły przeszkolenie w Legacy Training Center w Vero Beach na Florydzie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.