Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne T-90SA w Algierii

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 11 stycznia 2020

W algierskim Internecie pojawiły się zdjęcia czołgów T-90SA transportowanych z portu w Oranie. To prawdopodobnie efekt realizacji nowego, czwartego w ostatnich latach kontraktu z Rosoboroneksportem. Wcześniej o jego zawarciu nie było wiadomo publicznie.

Jedno z dostępnych w algierskim Internecie zdjęć pokazujących transport rosyjskich czołgów T-90SA z portu w Oranie, 8.01.2020 / Zdjęcie: facebook

Do tej pory było wiadomo o trzech kontraktach, które Algieria zawarła z Rosoboroneksportem. Łącznie to północnoafrykańskie państwo zamówiło 508 T-90SA. Kontrakty były zawierane w latach 2006, 2011 i 2014. Nie wiadomo, ile czołgów tym razem zamówiła Algieria.


Drukuj Góra