Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Radary pola walki dla WP

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 13 stycznia 2020

Inspektorat Uzbrojenia zamieścił 10 stycznia informację o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu na dostawę radarów rozpoznania pola walki. W postępowaniu prowadzonym w trybie negocjacji zwyciężyła oferta węgierskiej spółki Pro Patria Elektronics Kft.

W komunikacie IU nie sprecyzowano, który model radaru z oferty węgierskiego producenta wybrano / Zdjęcie: Pro Patria Elektronics Kft. 

O wyborze węgierskiej spółki przesądziła najniższa cena. Oferta zdobyła 100 punktów, czyli maksymalną możliwą liczbe. Obok ceny drugim branym pod uwagę kryterium był okres gwarancji. Pro Patria Elekronics Kft. pokonała w postępowaniu dwóch konkurentów: konsorcjum KenBIT Koening i Wspólnicy Sp.J. z Elta Systems Lt. i konsorcjum WB Electronics S.A. z SRCTec LLC.

Postępowanie dotyczy dostawy 104 kompletów radarów pola walki, w tym 11 w ramach prawa opcji. Dostawy z zamówienia podstawowego mają zostać zrealizowane w 2022, zaś opcja ma być zrealizowana do 2023. Trafią one do pododdziałów rozpoznawczych.


Drukuj Góra