Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Iskandery-M z głowicami jądrowymi

Strategia i polityka, Wojska lądowe, Wojska specjalne, 25 stycznia 2020

Służba prasowa Wschodniego Okręgu Wojskowego (WOW) poinformowała, że 22 stycznia 2020 w Buriacji żołnierze jego jednostki rakietowej ćwiczyli dostarczanie amunicji specjalnej do wyznaczonego obszaru. Głównym celem ćwiczeń było koordynowanie działań jednostek transportowych z załogami maszyn transportowo-załadunkowych kompleksów Iskander-M. Przeładowane rakiety były później transportowane na stanowiska bojowe.

Zdjęcie: MO FR

W ćwiczeniu wzięła udział 103. wydzielona Brygada bazująca w Ułan-Ude. W informacji o wydarzeniu po raz pierwszy oficjalnie przyznano, że taktyczne kompleksy rakietowe 9K720 Iskander-M w jednostkach liniowych są uzbrojone w głowice jądrowe.


Drukuj Góra