Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Black Eagle do wywiadu elektronicznego

Lotnictwo wojskowe, 30 stycznia 2020

Spółka Steadicopter poinformowała o polepszeniu zdolności lekkiego bezzałogowego śmigłowca Black Eagle 50 dzięki przystosowaniu go do wykonywania zadań wykrywania, gromadzenia i monitorowania sygnałów telefonii komórkowej i Wi-Fi.

Wersja bsl Black Eagle 50 przystosowana do wywiadu elektronicznego zostanie po raz zaprezentowana publicznie podczas tegorocznego Singapore Airshow, który rozpocznie się 11 lutego / Zdjęcie: Steadicopter

Komentując nowe zdolności Black Eagle 50, Noam Lidor, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Steadicoptera, powiedział: Izraelski przemysł bezpieczeństwa składa się z podmiotów przodujących w dziedzinie technologii. Dzięki współpracy z nimi byliśmy w stanie polepszyć zdolności Black Eagle 50 o misje wywiadu elektronicznego, integrując wyposażenie do gromadzenia i wykrywania sygnałów telefonii komórkowej i radiowych oraz identyfikowania, wykrywania i przechwytywania transmisji Wi-Fi.

Black Eagle 50 jest przystosowany do operowania w środowisku morskim. Całkowita długość bsl wynosi 2,54m. Długotrwałość jego lotu wynosi 4 h, w tym 3-h zawis. Maksymalna masa startowa Black Eagle 50 wynosi 35 kg, a udźwig – 5 kg. Zasięg urządzeń łączności to 150 km, a maksymalna wysokość lotu – 3048 m. Black Eagle 50 może rozwinąć maksymalną prędkość 126 km/h, a jego prędkość przelotowa to 81 km/h.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.