Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Śmierć snajperów FSB w Syrii

Wypadki, Wojska specjalne, Ludzie, 03 lutego 2020

1 lutego 2020 w pobliżu miejscowości Zachra, na północny zachód od Aleppo, zginęło 4 snajperów jednostek specjalnych rosyjskiego FSB. Ich samochód wjechał na minę. Śmierć snajperów została dziś oficjalnie potwierdzona przez szefostwo FSB obwodu tambowskiego.

Snajperzy FSB, którzy zginęli 1 lutego 2020 niedaleko Aleppo w Syrii / Zdjęcia: Reverse Side of the Medal

Według informacji rosyjskich mediów, snajperzy przybyli do Syrii, by wzmocnić wojska rządowe. Dwie z ofiar to oficerowie zarządu S (Smiercz), a dwie zarządu K (Kawkaz) Ośrodka specjalnego przeznaczenia FSB. Pierwsi to mjr Bułat Achmatianow i por. Wsiewołod Trofimow, zaś drudzy to mjr Dmitrij Minow i kpt. Rusłan Gimadiew. Według niektórych źródeł, Rosjanie przeżyli wybuch miny, ale zostali zastrzeleni przez islamskich rebeliantów.


Drukuj Góra